Cína - Jelínek František (Praha 1882- 1961 Praha)
Okoř, signováno vlevo dole Cína Jelínek, olej/karton, 34 x 48,5 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |